برای اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه کار آفرینی منیتوبا باید شرایط اولیه زیر را داشته باشید

متقاضی باید حداقل 350,000 دلار کانادا دارایی داشته باشد.
حداقل 3 سال سابقه کاری به عنوان مالک بیزینس یا مدیر آن داشته باشد.
حداقل 60 امتیاز از 100 امتیاز ارائه شده در بخش امتیاز بندی را کسب کند.
توانایی پرداخت 100 هزار دلار کانادا به دولت کانادا (به صورت ودیعه)، پس از قبولی در مصاحبه را داشته باشد.

نکته:
    متقاضیان پس از دریافت نامه قبولی که به وکیل ارسال می گردد باید اقدام به پرداخت ودیعه 100 هزار دلاری در وجه دولت کانادا را انجام دهد.اگر متقاضی به شرایط و بندهای قرارداد با دولت کانادا عمل کند،می تواند مبلغ ودیعه خود را پس بگیرد.در غیر این صورت ودیعه پس داده نخواهد شد.
    مبلغ 350 هزار دلار کانادا ،حداقل دارایی مورد نیاز می باشد که هر چه این مبلغ بیشتر باشد،امتیاز متقاضی بیشتر می گردد. دارایی می تواند پول نقد،سهام شرکتها یا ملک با سند قطعی به نام همسر یا خود متقاضی باشد.
    دارا بودن سابقه مدیریتی بیش از 3 سال امتیازی ویژه برای مهاجرت به منیتوبا محسوب می گردد .سابقه مدیریتی شما باید حتما در 5 سال منتهی به تشکیل پرونده باشد.

ایجاد بیزینس در منیتوبا و بازپس گیری 100 هزار دلار ودیعه

شما نیاز به ارائه مدارک کافی طبق استانداردهای کانادا دارید تا بتوانید سپرده خود را بازپس گیرید .برای این کار باید نشان دهید که تمایل به تاسیس کسب و کار در منیتوبا دارید.

برای سرمایه گذاری باید به صورت مشخص مبلغ 150 هزار دلار کانادا سرمایه گذاری کنید که موارد زیر را دارا باشد :
حداقل سرمایه گذاری باید به 150 هزار دلار کانادا باشد.
اگر در یک بیزینس در حال کار سرمایه گذاری می کنید،حداقل باید 33.33% آن را خریداری و مدیریت کنید.
سرمایه گذاری در موارد شخصی همانند: خانه شخصی ، ماشین شخصی . غیره قابل قبول نیست.
سرمایه گذاری که منجر به سود بانکی شود قابل قبول نیست.
    دولت منیتوبا از شما می خواهد که طرح توجیهی بیزینس (Business Plan ) خود را ارائه کرده تا جزئیات سرمایه گذاری شما مشخص گردد.

برنامه ریزی و زمان بندی مهاجرت

این برنامه در کمتر از 2 سال انجام می پذیرد. ابتدا متقاضی توسط مشاور مورد ارزیابی قرار گرفته تا واجد شرایط بودن ایشان تشخیص داده شود.سپس متقاضی لیست مدارک مورد نیاز را دریافت می کند.

اگر مدرک زبان نداشته باشید، ما با همکاری متخصص زبان شما را برای امتحان آیلتس آماده می کنیم و به سطح مطلوب می رسانیم. معمولا افراد بدون هیچ دانشی از زبان قادر به گرفتن حداقل مورد نیاز در 3 ماه می باشند.

پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز ، درخواست مهاجرت شما را به دولت کانادا ارسال می نماییم . دولت کانادا بعد از بررسی مدارک شما زمان مصاحبه برای شما قرار می دهد. بعد از قبولی در مصاحبه مهلت زمانی به شما داده شده تا ودیعه 100 هزار دلاری را به حساب دولت کانادا واریز نمایید. سپس موسسه ما مراحل بعدی پرونده شما را انجام داده و شما را تا مرحله دریافت کارت اقامت همیاری می نماید.
کليه حقوق مادي و معنوي اين وبسايت متعلق به موسسه آي سي آي ميباشد.
گروه گرافيکي تي دات
ici_co@yahoo.com