برنامه هاي استاني نواسکوشيا

نواسکوشیا یکی از استانهای در حال پیشفرت کانادا میباشر که مرکز آن شهر هالفیکس از جمله شهرهای پیشرفته دنیا هم از نظر کیفیت زندگی و هم از نظر آموزش و کانون خانواده میباشد
این استان در زمینه نیروی متخصص برنامه های مهاجرتی مختلفی دارد که مهاجرت به استان نواسکوشیا تحت برنامه نیروی متخصص به شکل زیر طبقه بندی میشود:

1-نیروی متنخصص نواسکوشیا Nova Scotia Nominee Program


این برنامه برای متقاضیان فارغ التحصیل از نواسکوشیا طراحی شده است لازم به ذکر است که جهت اقدام داشتن پیشنهاد شغلی معتبر الزامی است.
ادامه مطلب

2-نیروی متخصص نواسکوشیا تحت سیستم اکسپرس انتری

این برنامه برای متقاضیان دارای سابقه کار در نواسکوشیا است که از طریق سیستم اکسپرس انتری انتخاب می شود.
ادامه مطلب

3-نیروی متخصص نواسکوشیا مشاغل مورد نیاز

این برنامه دارای دو روش اکسپرس انتری و نیروی متخصص نواسکوشیا است . جهت اقدام از طریق این برنامه متقاضی می تواند از طریق سازمان مهاجرتی کانادا اقدام نماید و تحت سیستم اکسپرس انتری انتخاب شود و یا از طریق سازمان مهاجرتی استان نواسکشیا اقدام نموده و انتخاب شود.
ادامه مطلب

نکته :

استان نواسکوشیا در مواردی جهت جبران کمبود نیروی متخصص استان به جذب نیروی متخصص خارج از گروه بندی فوق می پردازد که در این موارد لیست مشاغل مورد نیاز اعلام می شود و شرایط برای متقاضیان آسان تر است .
موسسه آی سی آی به افراد دارای مدرک لیسانس و سابقه کار و آیلتس 5 به بالا پیشنهاد شرکت در این برنامه را دارد که نیاز به پیشنهاد شغلی ندارد. در صورتیکه واجد شرایط شرکت در این برنامه هستید از آیدی مشاور موجود در کانال تلگرام نحوه همکاری را جویا شوید.
کليه حقوق مادي و معنوي اين وبسايت متعلق به موسسه آي سي آي ميباشد.
گروه گرافيکي تي دات
ici_co@yahoo.com